+48 664 900 434

Opis osiedla

 

I etap

I etap osiedla został oddany do użytku 2013 roku. Składa się on z 2 budynków, w których powstało 120 mieszkań oraz jednego lokalu użytkowego. Oba budynki składają się z 6 kondygnacji, a całość dopełnia wewnętrzny dziedziniec.

 

II etap

etap2_1.jpgetap2_2.jpgetap2_3.jpg

II etap inwestycji, którego realizacja została zakończona 2015 roku, to kontynuacja zabudowy mieszkalno – usługowej Osiedla Jarzębinowego. Budynek B1 składa się z 6-ciu kondygnacji na których zaprojektowano 97 mieszkań o powierzchniach od 33 do 87 m2 W II etapie zaprojektowano również 3 lokale użytkowe.

 

III etap

W 2015 roku rozpoczęta została realizacja III etapu Osiedla Jarzębinowego zlokalizowanego od strony ulicy Górniczej. Drugi etap inwestycji stanowi kontynuację koncepcji przestrzennej zrealizowanej w ramach pierwszego etapu. Budynek B2 składa się z 6-ciu kondygnacji na których znajduje się 109 mieszkań o pow. od 31 do 90 m2 z możliwością łączenia mieszkań. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami, zaś na ostatnich kondygnacjach większe mieszkania z dużymi tarasami. Ponad to każde z mieszkań na pozostałych kondygnacjach posiada przynależny balkon lub loggię.

IV etap

W tym roku rozpoczęta została realizacja IV etapu Osiedla Jarzębinowego zlokalizowanego od strony ulicy Okopowej. Czwarty etap inwestycji stanowi kontynuację koncepcji przestrzennej zrealizowanej w ramach Osiedla Jarzębinowego.

Budynek C1 składać się będzie z 6-ciu kondygnacji na których znajdzie się 74 mieszkania o pow. od 32 do 88 m2 z możliwością łączenia mieszkań. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się większe mieszkania z tarasami. Każde z mieszkań na pozostałych kondygnacjach posiada przynależny balkon lub loggię.

Budowa zakończy się w III kw 2018r.

 

W przygotowaniu są kolejne etapy inwestycji.